Bu 2 Altcoin Stratejik Hamleler Yaptı: Kırmızı Günde Uçuyorlar!

Yield Guild Games, Ubisoft’un Blockchain oyunu Champions Tactics ile ortaklık kurdu. Bu gelişmenin ardından altcoin fiyatı kuzeye güçlü bir hamle yaptı. Diğer yerde OpenAI’den Sam Altman’ın stratejik hamlesinin ardından Worldcoin güçlü artış kaydetti.

YGG ile Ubisoft ortaklığı, altcoin fiyatını fırlattı!

Bir Blockchain oyun loncası olan Yield Guild Games’in, Ubisoft’un gelecek yıl piyasaya sürülecek olan Web3 rekabetçi PvP sıra tabanlı bir RPG olan Blockchain oyunu Champions Tactics ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Altcoin projesi, Champions Tactics ile uzun vadeli ve verimli bir ortaklık kurmak için destek sağlayacak. Bu arada Ubisoft aynı zamanda Oasys Blockchain ağının node operatörlerinden biri. Gelişmeyi Yield Guild Games, resmi X hesabından şu şekilde duyurdu:

Yield Guild Games, ChampionsVerse Ubisoft tarafından Champions Tactics ile işbirliğimizi duyurmaktan gurur duyar. Champions Tactics, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan ve desteklemekten mutluluk duyduğumuz Web3 Rekabetçi PvP Sıra tabanlı bir RPG oyunudur! Ücretsiz Warlords Mint’inin 18 Aralık’taki detayları gösteriliyor ve uzun ve verimli bir ilişki için birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz

Haberin ardından altcoin fiyatı kuzeye güçlü bir hamle yaptı. YGG, gün içinde 0,37 dolar seviyelerinde işlem görürken, bir anda 0,447 dolara sıçradı. Bununla birlikte token daha sonra kar satışlarıyla irtifa kaybetti. Yazı sırasında YGG, günlük bazda %15,63’lük artışla 0,4298 dolardan işlem görüyordu.

YGG günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Sam Altman Worldcoin hamleleri tokeni kuzeye itti

Tools For Humanity’nin bayrağı altındaki altcoin Worldcoin, küresel bir kimlik ve finansal ağ kurmayı amaçlıyor. Bugüne kadar 2,6 milyondan fazla kişi Worldcoin’in “Orbs” cihazlarıyla etkileşime geçti. Bu kişiler, benzersiz bir dijital kimlik ve ücretsiz kripto para almak için irislerini taradılar. Sam Altman, fintech odaklı yatırım bankası FT Partners ile yakın zamanda gerçekleştirdiği sanal bir soru-cevap görüşmesinde, dijital kimliğin artan öneminin altını çizdi.

Bu nedenle, en son finansal arayış, Worldcoin’in C Serisi finansman turunda 115 milyon dolar toplamadaki önceki başarısına dayanıyor. Blockchain Capital, a16z Crypto ve Bain Capital Crypto gibi saygın yatırımcılar bu yenilikçi girişimi çoktan destekledi. Worldcoin misyonunu tamamlamak için ek sermaye ararken, altcoin fiyatı son zamanlarda 2,41 dolardan 3,27 dolara yükseldi. İlginç bir şekilde popüler bir analist, bu yukarı yönlü fiyat hareketi önceden tahmin etti. Analist Ali Martinez, on-chain faaliyetlerde erken bir anormallik olduğunu belirtti:

3,6 milyon WLD’lik büyük bir borsa çıkışı, balina işlemlerindeki artışla aynı zamana denk geldi. Bu durum WLD balinalarının büyük bir fiyat hareketine hazırlandığını gösteriyor olabilir.

Worldcoin (WLD) Fiyat Performansı. Kaynak: TradingView

Heyecana rağmen, Worldcoin incelemeden geçmedi. Birleşik Krallık ve Almanya’daki düzenleyiciler, Temmuz ayındaki lansmanından sonra şirketi yakından izledi. Sonuç olarak, bu tür çığır açan teknolojide veri gizliliği ve güvenliğinin kritik niteliğine işaret ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir