2024’te iyi şanslar getirmesi için” Yeni Yıl’dan önce bunları evinizden atın… Şansı bereketi artıran semboller…

Yılbaşından önce evimizden neleri atmalıyız?

Bir sanatçı resim yaptığında duygularını tuvale aktarır. Bir tema seçer, bir renk paleti seçer, resimdeki nesneleri o anda hissettiği gibi düzenler. Bu nedenle her tablo, onu izleyenlerde duygusal bir tepki uyandırır. Bir galeride birinin ruhuna dokunmak, onun tüm sevinçlerini, acılarını hissetmek çok güzel. Peki evimizde başka birinin duygusal yükünü nasıl taşıyabiliriz?

O halde duvarlarınızda neler olduğuna yakından bakın ve eğer bunlar saldırganlık, üzüntü ve rahatsızlık içeren motiflerse, değerli hediyeler bile olsa bunları hemen kaldırın.

Evinizdeki bu dekorasyonlara büyük bir HAYIR

Her türlü silah, fil dişleri, savaş resimleri ve fotoğrafları, kuru ve plastik çiçek aranjmanları ve çürümeyi ve ölümü anımsatan her şey.

Şansı bereketi artıran semboller…Her odada ne seçerek pozitif enerjiyi artırırsınız:

Ağırlıklı olarak oturma odası ve yemek odasını resimlerle dekore etmenizi, yatak odası ve çocuk odasına yerleştirirken dikkatli olmanızı öneririz.

Salonu pozitif enerjiyle nasıl doldurursunuz:

En güçlü enerji kaynaklarından biri, kapının hemen ardından olumlu enerji veren, güzelce aydınlatılmış tablolar ve davetkar tablolar görmeniz gereken giriş holü.

Çocuk odasını pozitif enerjiyle nasıl şarj ederiz:

Çocuk odaları özenle dekore edilmeli ve ne kadar sevimli sunulsa ve tasarlansa da bazı çizgi film karakterlerinin çocukları saldırganlığa teşvik etmemesine dikkat edilmelidir.

Çocuğun odasında şu resimler bulunmalıdır: doğa resimleri, hayvanlar (örneğin tavus kuşu, aslan, kaplan, geyik, fil, kaplumbağa), kuş resimleri ve mutlu aile resimleri…

Yatak odasını pozitif enerjiyle nasıl şarj edebilirim?

Çocuk odasındaki gibi doğaya, çiçeklere, kuşlara, meyvelere dair detayların yer aldığı resimler koyarsanız yanılmazsınız…

Aile koruma sembolleri şunlardır:

Aslanlar, Kaplanlar

Refah ve uzun ömürlülüğün sembolleri şunlardır:

Kaplumbağa resimleri.

İtibar ve statü sembolleri şunlardır:

Anka kuşu ve tavus kuşu tüyü resimleri.

Kariyer, iş ve paradaki ilerlemenin sembolleri şunlardır:

Bambu, orman, ejderha resimleri, orkideli çiçek motifleri, zambaklar, balıklı gölet veya şelale resimleri…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir